Webky živě

Často kladené otázky

Často kladené otázky

Stránky Abriana

 • Co je Abriana?

  LiveJasmin jsou stránky s erotickým vedeochatem, kde můžete chatovat s amatérskými modelkami, modely i pornohvězdami z celého světa. Účinkující chatují s on-line webkamerou ze svých domovů nebo studií a komunikují s hosty ve veřejných nebo soukromých místnostech přes video, hlasem nebo pomocí chatu. Abriana nabízí širokou škálu modelek a modelů; vybrat si podle svého vkusu či preferencí mohou členové pomocí vyhledávací lišty v záhlaví každé stránky. Modelky a modelové se dají vyhledat podle vzhledu, věku, mluveného jazyka, zvláštností, kvality obrazu a mnoha dalších kritérií zadaných jednoduchým klíčovým slovem. Když člen najde své oblíbené, může si je přidat do seznamu oblíbených a uložit si je pro příště.

 • Jsou všechny webkamery naživo?

  Ano! Na Abriana jsou všichni účinkující ve své místnosti živě.

 • Jak videochat funguje?

  Účinkující mají webkameru nebo videokameru umístěnou ve svém pokoji nebo studiu a poskytují přes internet živý přenos obrazu. Mnoho účinkujících má umožněný i zvuk, takže je můžete vidět i slyšet zároveň.

  Abyste mohli vidět přenos z kamery, musíte mít ve svém prohlížeči nainstalovaný modul Adobe Flash. Potřebujete-li technickou pomoc, můžete kontaktovat naši online podporu dostupnou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 • Jak se chatuje s účinkujícími?

  Once you enter a chat room, you may begin a conversation with the model in the chat field. You will find many other users in Free Chat, including other members and guests. Guests may only choose from among a predefined set of messages to send to the model. Registered members may type their own messages. Please note that the model\'s messages will appear in a different color than the members’. Messages from members will also have different colors depending on their Club Elite level.

  Pokud máte rádi modela a sdílíte pocity, můžete se přesunout do Privátního Chatu kliknutím na "Začít Privát" tlačítko. Při privátním sezení můžete také aktivovat vaší webkameru k interakci s modelem s Cam2Cam či Dvousměrnou Audio funkcí.

 • Jak opustit místnost?

  Místnost chatu můžete opustit jednoduše klinutím na tlačítko "zavřít" v pravém horním rohu. Abriana účtuje v soukromém chatu po vteřinách, což zajišťuje členům Premium, že platí pouze za skutečný čas strávený s účinkující/m v soukromí.

 • Co je Interactive Toy?

  Interactive Toy je služba, která vám dovoluje ovládat vzrušení modelky. Použijte vaše Kredity, abyste nechali modelky zažít různé typy vibrací: zvolte od 1 až 150 vteřin, a od jemných po pořádné vibrace.

  Na hlavní stránce, Modelky používající Interactive Toy mohou mít malou ikonu na jejich profilové fotce. Při Chatu Zdarma, můžete také vidět popis modelky. Při VIP Show a Privátní Show, budete moci použít Interactive Toy použitím ikonky ve spodní liště.

  Pod "zvláštní" můžete také kliknout na "Interactive Toy" abyste viděli všechny modelky aktuálně používající interactive toys. Můžete také vyhledat "Interactive Toy".

  Interactive Toys jsou dostupné pouze pro modely k použití při VIP Show a Privátních Show.

Nákup Kreditů

 • Jak si můžu přikoupit kredity?

  Přidat si kredity k existujícímu účtu u Abriana je snadné a rychlé. Ověřte, zda jste přihlášeni. Klikněte na "získat kredity" v záhlaví stránky, nebo si otevřete osobní menu kliknutím na své uživatelské jméno vpravo a klikněte na "kredity".

  1. Zvolte si metodu platby
  2. Vyberte si požadovaný balíček kreditů
  3. Dokončete proces nákupu kreditů uvedením požadovaných údajů

  I když jste zrovna v místnosti na chatu, je několik možností nakoupit kredity před soukromou show, během ní nebo po ní.

  Chcete-li zakoupit kredity nyní, klikněte prosím zde: získat kredity

 • Co mám dělat, když je nákup kreditů neúspěšný?

  If you experience an unsuccessful credit purchase please check your registered e-mail address.
  Don´t forget to check Spam/Junk/Bulk folders as well!

  Pokud jste dostali e-mail od "jwsbill.com" ohledně transakce, odpovězte na něj prosím co nejdříve. Zástupce jwsbill.com Vás brzy kontaktuje.

  Pokud nedostanete e-mail od jwsbill.com ohledně transakce, můžete kontaktovat náš zákaznický servis těmito způsoby:

  1. Zašlete zprávu z e-mailové adresy, kterou jste si registrovali na svém účtě u Abriana na help@jwsbill.com.
  2. Call the 24-hour helpline: (+352) 20 88 27 91.
   Please note that live support is available only in English.

  JWS Americas S.à r.l. and JWS International S.à r.l. jsou majitelé www.abriana.cz. Pro více informací o JWS Americas S.à r.l. and JWS International S.à r.l. navštivte https://www.jwsbill.com.

 • Kde mohu získat informace o platbách?

  Můžete kontaktovat zákaznický servis pro informace o platbách společnosti jwsbill.com jedním z těchto způsobů:

  1. Zašlete zprávu z e-mailové adresy, kterou jste si registrovali na svém účtě u Abriana na help@jwsbill.com.
  2. Call the 24-hour helpline: (+352) 20 88 27 91.
   Please note that live support is available only in English.

  Můžete také kontaktovat zákaznickou podporu vašeho zpracovatele platby:

  Zákaznický servis jwsbill.com

 • Jak mohu získat VOLNÉ Kredity?

  Když se na www.abriana.cz, zaregistrují nové osoby, mohou si zakoupit balíčky s bonusovými kredity a/nebo požit kuponové kódy. Bonusové kreditní balíčky a kuponové kódy jsou k dispozici pouze pro nové nákupy prvních uživatelů; registrace nového účtu se nepovažuje za nového uživatele. Pokud se některý člen pokusí použít kuponový kód již po použití jiného před tím, pak bude nákup uskutečněn za zobrazenou diskontní cenu, ale přijaté kredity budou rovněž sníženy ve stejném rozsahu. Na rozdíl od kuponových kódů, po určitém počtu zakoupených úvěrů budou mít členové opět oprávnění k nákupu balíčků s bonusovými kredity. Členové mohou rovněž zkontrolovat počet požadovaných nákupů, aby získali své bonusové balíčky. Bonusové kreditní balíčky nejsou k dispozici s nákupy pomoci CCBill a telefony. Bonusové kredity jsou součástí kompletního kreditu, a proto vrácení peněz NENÍ možné po jejich užití na našich webových stránkách.

Členský Účet

 • Zapomněl jsem heslo. Co mám udělat?

  Nemůžete-li si vzpomenout na heslo, přejděte prosím na stránku zapomenuté heslo.

  Až uvedete své uživatelské jméno a zaregistrovanou e-mailovou adresu, podívejte se do své e-mailové schránky a obnovte své heslo.

  Pokud se k Vám nedostanou Vaše přihlašovací údaje, kontaktujte prosím Abriana zákaznický servis zasláním e-mailu nebo navštivte online chat s podporou.

 • Jaký je rozdíl mezi členstvím Basic a Premium?

  Basic Members can get recognized with their unique name by the Models. A Basic Member may also create a personal list of Favorites among their preferred Models.

  Jasnou výhodou členství Premium je možnost soukromě komunikovat s účinkujícími. Členové si mohou užívat všech speciálních akcí, které jsou uvedeny v záložce Osobní informace (Co mohu ukázat), pokud jsou v soukromé místnosti. Členové Premium si mohou také vyměňovat offline vzkazy s účinkujícími a posílat jim v chatovacích místnostech dárečky.

  Stát se členem Premium můžete jednoduše zvolením této možnosti během registrace. Jinak také můžete upgradovat na členství Premium zakoupením kreditů na svém Basic účtu.

 • Mám členství Premium, ale můj účet vypadá, že je omezený. Čím to je?

  Pokud si nezakoupíte kredity po dobu více než 30 dní, Váš účet bude omezen až do dalšího nákupu a nebudete moci vidět některé fotografie účinkujících.

  Těchto omezení se můžete kdykoli zbavit zakoupením dalších kreditů.

 • Jak mohu zjistit zůstatek svých kreditů?

  Otevřete si své osobní menu kliknutím na své uživatelské jméno vpravo, pak klikněte na "kredity", nebo klikněte na "získat kredity" v záhlaví stránky. Váš dostupný kredit se zobrazí nad tím.

 • Jak zruším své členství?

  Pokud si přejete zrušit Vaše předplacení a uzavřít Váš účet, zvolte prosím "Zapomenout má Data" v "Nastavení Soukromí" ve Vašem účtě. Mějte na paměti, že uzavřením Vašeho účtu smažeme všechna Vaše osobní data uložena v našem systému kromě těch vyžadovaných zákonem, našich legitimních zájmů či jakékoli jiné dovolené účely vysvětlené v našich Podmínkách Soukromí.

účinkující na Abriana

 • Kdy je účinkující online?

  Na stránce s live kamerami jsou účinkující jasně vidět v miniaturách. Když vstupuje účinkující do soukromé místnosti nebo se odhlásí, objeví se poznámka ve spodní části miniatury.

 • Jak si mohu účinkující přidat mezi oblíbené?

  Všechny své uložené oblíbené najdete na levé straně stránky s live kamerami po kliknutí na ikonu srdeční. Když se objeví seznam oblíbených, dostanete se k účinkujícím kliknutím na jejich miniaturu, nebo je můžete odstranit ze seznamu kliknutím na jejich srdeční.

 • Jak najdu konkrétní účinkující?

  Nejjednodušeji najdete preferované účinkující tak, že napíšete jednoduché výrazy do vyhledávacího pole v záhlaví stránky a popíšete vaše požadavky (t.j. věk, etnikum, barvu vlasů a očí, postavu, ochotu ukázat atd.). Konkrétní účinkující lze nalézt také tak, že napíšete jejich jméno do stejného vyhledávacího políčka.

 • Nebyl jsem spokojen se soukromou show. Dostanu zpátky peníze?

  Pokud jste nebyli spokojeni se soukromou show, kontaktujte prosím zákaznický servis Abriana zasláním e-mailu nebo přes online chat s podporou. Peníze se vracejí za jistých okolností určených případ od případu, a proto Vás odkazujeme na Zásady vracení peněz na Abriana dříve, než kontaktujete náš zákaznický servis.

  Více informací se dočtete v Zásadách vracení peněz na Abriana.

 • Jak se účinkujícím posílají vzkazy?

  Členové Premium mají výhodu, že mohou posílat účinkujícím soukromé vzkazy. Přístup ke svým vzkazům máte na kterékoli stránce Abriana. Nejprve otevřete své osobní menu kliknutím na své členské jméno vpravo nahoře, pak zvolte "vzkazy". Odeslání vzkazu o standardní délce stojí 1,5 kreditu.

 • Where can I report unlawful content?

  You can contact our support team 24/7 via our 'Online support' chat reachable from the footer of the website's page.

  Additional channels are available to contact the support team:

  • Additional online forms: 'Contact us' and/or 'Content Removal' from the footer of the website's page
  • Email: support@livecamhelp.com
  • Mail: JWS Americas S.à r.l or JWS International S.à r.l, 44 avenue John F. Kennedy, L-1855 Luxembourg, Grand Duchy of Luxembourg
  • Phone +352 20 88 27 91
 • What happens after the unlawful content report?

  You will receive an automatic email which acknowledges the receipt of your report. This email lets you know that you should receive an answer within 48 hours specifying the actions or measures that have been taken.

 • After my report, I did not receive an answer confirming that the measures/actions have been taken, what should I do?

  If you did not receive any answer letting you know that the measures or actions have been taken after 48 hours, please contact us again and we will do our best to reply to you as fast as possible. Please note that a longer time response may be required in case of complex issues.

technická pomoc

 • umožnit obousměrné video

  umožnění obousměrného videa:

  The Cam2Cam option is available only if the website runs on HTTPS/ if you can see the camera button on the left hand side of the Model’s video window, and if you are using either the Firefox or Google Chrome browser.

  1. Click on "Camera" button under the Model's video window during a Private Show
  2. Allow access to your camera in the browser pop-up window

  Please make sure that no other application (e.g. Yahoo, Skype, etc.) is accessing your camera while doing Cam2Cam.

 • Doporučené prohlížeče

  Poslední verze Google Chrome pro Windows a Android, poslední Safari pro Mac a iOS.

  Podporované prohlížeče:

  1. Windows: Google Chrome, Mozilla Firefox, Edge
  2. Mac: Safari, Google Chrome
  3. Android: Google Chrome, Android Webview, Samsung Internet
  4. iOS: Safari, Google Chrome

  Zjišťování chyb u prohlížečů:

  Máte-li potíže s prohlížením našeho webu (jako např. zvláštní chybová hlášení, nemůžete vstoupit do místnosti, nevidíte přenos videa atd.), doporučujeme Vám ve svém prohlížeči vyčistit cookies a cache.

  Pro Vaše pohodlí jsme vytvořili aplikaci, která Vám jedním kliknutím vyčistí prohlížeč, aby mohl začít s čistým štítem.

  Aplikaci spustíte tak, že si stáhnete níže uvedený soubor a spustíte ho. Po restartování prohlížeče by měl být problém vyřešen.
  Pro stažení čističe cookies a cache klikněte prosím zde: browser.cmd

  * Upozornění: Mohou se smazat i další uložená data, jako například historie prohlížení nebo uložená uživatelská jména a hesla.

  Prosíme, ujistěte se také, že vaše Soukromé Prohlížení (pro Mozilla Firefox), Inkognito (pro Chrome), InPrivate (pro Edge) je vypnuto.

  Chcete-li si vymazat cookies a cache ručně, přečtěte si prosím níže uvedené pokyny.

  Firefox

  Přejděte na Nástroje - Vymazat důvěrná data. Zaškrtněte cookies a vyrovnávací paměť a ostatní políčka nechte neoznačená. Potom klikněte na tlačítko Vymazat důvěrná data.

  Google Chrome

  Přejděte na Nástroje (ikona montážního klíče) a vyberte Možnosti. Klikněte na kartu Pod pokličkou a klikněte na políčko Nastavení obsahu. Na kartě Soubory cookie klikněte na políčko Zobrazit soubory cookie a jiná data webů a zvolte Odstranit vše.

  Edge

  Stiskněte CTRL+SHIFT+DELETE - Zaškrtněte "Uložená data a soubory" a "Cookies a webová data". Ponechte ostatní odškrtnuté. - Klikněte na tlačítko Vymazat.

  Safari

  Klikněte na Edit - menu Empty Cache. Pak zvolte tlačítko Empty.

 • Potřebuji zvláštní technickou pomoc

  S jakýmikoli technickými potížemi se prosím obraťte na naši podporu pro členy. Náš technický tým je běžně vybaven tak, aby mohl vyřešit většinu záležitostí ohledně připojení k Abriana. S Vaším souhlasem se může podpora pro členy vzdáleně připojit k Vašemu počítači a pomoci Vám. Pro využití této služby je třeba navštívit náš chat s podporou, kde dostanete pokyny, jak přesně postupovat, abyste získali vzdálenou pomoc.

 • Co je traceroute a jak ho mohu poslat?

  Traceroute je spustitelný počítačový příkaz, který nám pomůže přesně určit povahu problému mezi Vaším počítačem a naší sítí.

  Používáte-li Widnows, můžete to udělat manuálně - klikněte na menu Start - Spustit, napište: cmd a klikněte na OK. Do zobrazeného okna pak napište: tracert www.abriana.cz

  Chcete-li to provést automaticky, stáhněte a spusťte tento soubor: tracer.bat

  * Upozornění: Tato aplikace je funkční pouze u operačního systému Microsoft Windows.

  Používáte-li Apple, otevřete vyhledávač (Finder) a zvolte centrum aplikací (Applications point). Poté otevřete Nástroje (Utilities) a zvolte Síťové nástroje (Network Utilities). V nově otevřeném okně klikněte na Traceroute a vepište www.abriana.cz

  In all cases the result should be sent to help@abriana.cz along with the exact description of Your problem.

 • Proč dostávám zprávu „Podezřelá aktivita detekována“?

  Nedávno jsme přidali nové bezpečnostní opatření ke zlepšení bezpečnosti webu, které detekuje neobvyklou aktivitu z vašeho připojení a omezuje přihlášení. Doporučujeme se vyhnout použití VPN služeb a prohlížečů v soukromém režimu.

  Please contact support if the problem persists.

 • Parental control

  As children are more vulnerable than adults, they require special protection in the online world. As adults or parents, you can set up "safe search" controls on your web browser and/or download parental control softwares on your computers to protect as much as possible minors from the content of the website. When such parental controls are activated, our website should not be visible in the search engine results and/or accessible.

Pomoc s vyúčtováním

 • Mohu si koupit kredity, když nemám platební kartu?

  Ano, existuje několik možností, jak zakoupit kredity bez platební karty. Zde jsou platební možnosti, u kterých nejsou vždy vyžadovány platební karty:

  • European Direct Debit

   Direct Debit je bezpečná a rychlá možnost placení. K nákupu kreditů www.abriana.cz Vám stačí pouze bankovní účet.

   Je mimořádně důležité uvést údaje svého bankovního účtu správně, mít na účtě dostatek prostředků a pro WebBilling mít možnost úspěšně vyzvednout prostředky z banky.

   Tento způsob platby mohou použít uživatelé z následujících zemí:

   • * Rakousko
   • * Německo
   • * Nizozemsko
   • * Španělsko
   • * Spojené království
  • Online bankovnictví

   S DIRECTebankingem platíte hladce a bezpečně. Potřebujete pouze mít při ruce údaje Vašeho online bankovního účtu.

   Můžete ho využít v následujících zemích:

   • * Rakousko
   • * Belgie
   • * Německo
   • * Francie
   • * Nizozemsko

   DIRECTebanking pracuje na základě propojení mezi existujícím bankovním účtem a Abriana. Pokud chcete platit DIRECTbankingem, musíte mít bankovní účet u banky, která podporuje DIRECTbanking.

  • Platba telefonem

   Kredity si můžete zakoupit také pomocí telefonu. Tato služba je dostupná ve 23 zemích.

   Možnosti naší "Platby telefonem":

   • * VoiceCall / Phone2Enter (hlasové volání) - Získáte libovolný počet kreditů Abriana podle času provolaného na prémiovou telefonní linku
   • * Dropcharge - Okamžitý přístup k pevně dané částce kreditů Abriana zavoláním na prémiové telefonní číslo.
   • * mPass - kredity na Abriana přes webové stránky T-Pay. (Dostupné pouze v Německu)
  • Bankovní převod do European Bank (služba Advanced Direct Pay)

   Jednoduché řešení bankovním převodem. Služba Advanced Direct Pay nabízí bezpečnou a diskrétní platbu. Pokrývá všech 43 zemí Evropy.

   Uživatelé mají obvykle raději platební způsoby uvedené výše, protože bankovní převod vyžaduje trochu více času. Může trvat až 7 dní než získáte své kredity.

 • Pokoušel jsem se koupit kredity platební kartou, ale transakce byla zamítnuta, proč?

  Důvodů, proč byla karta zamítnuta, může být několik. Zkontrolujte prosím, zda máte na účtu dostatek prostředků, a také datum expirace karty. Některé banky také mohou blokovat online transakce, opakují-li se nezvykle často. Kontaktujte prosím svou banku a vyjasněte si její zásady platby. Pokud problém setrvává, zašlete e-mail na help@jwsbill.com a popište, jakou kartu se pokoušíte použít. Pokud pro Vás nenalezneme řešení, můžeme Vám nabídnout jiné možnosti platby.

 • Jsou u www.abriana.cz automaticky opakované platby?

  Ne. V tuto chvíli v této verzi Abriana žádné takové nejsou. Máme v plánu přidat další úžasné funkce a členské programy, které mohou mít další volitelné způsoby platby.

  Upozorňujeme členy s existujícími automaticky opakovanými platbami, že jejich předplatné a všechny jeho výhody zůstávají aktivní a nezměněné, pokud používají předchozí verzi Abriana.

 • Co se objeví na mém výpisu z účtu karty?

  Máme veliké porozumění pro Vaše obavy ohledně soukromí. Všechny Vaše transakce s Abriana se zobrazí diskrétně pod jedním z následujících názvů společností (podle toho, kdo je poskytovatel Vaší platby):

 • Kdo je jwsbill.com?

  Pod jwsbill.com můžete najít všechny kontaktní informace k JWS Americas S.à r.l. a JWS International S.à r.l. které operují s různými weby, včetně Abriana.com. Také poskytují Fakturační Podporu pro tyto weby.

 • Proč jsem nedostal e-mailem potvrzení o nákupu?

  Email potvrzení/účet je automaticky odeslán s každou objednávkou zpracovanou od www.abriana.cz. Měli byste vložit validní email adresu při registraci na stránce k obdržení emailů od nás.

  Upozorňujeme také, že mnohé e-mailové účty jsou chráněny filtry proti spamu, které mohou naše e-maily automaticky ukládat do složky s nevyžádanou poštou. Pokud jste v ní náhodou našli pro Vás důležitý e-mail, jednoduše ho označte jako normální, nikoli nevyžádaný e-mail, a další zprávy z této adresy budou doručovány do běžné složky s doručenou poštou.

  Upozorňujeme, že Vám nikdy nebudeme posílat nevyžádané zprávy.

 • Datum platby na mém výpisu z účtu neodpovídá mému nákupu. Proč?

  Některé banky neodečítají částky z účtu ihned po transakci, ale později, když je na vašem účtě vše zúčtováno. To může způsobit zpoždění mezi skutečným datem nákupu a datem, které se objeví na výpisu.

 • Jaké ochranné prostředky používá Abriana udržení mých údajů v bezpečí?

  Abriana využívá mimořádné prostředky, aby byla ochráněna Vaše soukromá data. Naše platební platforma naprosto vyhovuje mezinárodním požadavkům (1)PCI DSS a naše společnost je pravidelně hodnocena (2)McAfee a VeriSign. Ujišťujeme Vás, že Vaše údaje jsou vždy v bezpečí a že nemusíte mít obavy být na Abriana.

  • PCI DSS je mnohostranný bezpečnostní standard, který splňuje požadavky ohledně zajištění bezpečnosti, přístupů, procesů, síťových systémů, softwarového designu i dalších důležitých ochranných opatření. Tento všeobecně přijímaný standard pomáhá organizacím aktivně chránit údaje o účtech zákazníků.
  • Zobrazení bezpečnostní značky McAfee ujišťuje klienty, že webové stránky jsou důkladně monitorovány a testovány co se týče možných napadení, která by mohla ohrozit citlivé informace zákazníka. VeriSign se specializuje na šifrování dat a elektronické obchodování a je nejvyužívanější firmou v oblasti ověřování bezpečnosti a šifrování webových stránek.
 • Mám otázku, na kterou není odpověď v nejčastěji kladených otázkách. Co mám dělat?

  Pokud jste nenašli odpověď na svou otázku, nebo jste hledali informace ohledně konkrétní transakce na Vaší platební kartě, kontaktujte nás prosím zde.